Fundacja

Fundacja Talentu Malucha powstała ze szczególną myślą o dobro i rozwój dzieci. Muzyka ma na dzieci szczególny wpływ, kształtuje je, rozwija i pomaga niekiedy przezwyciężyć przeszkody w drodze do celu. Fundacja pokazuje dzieciom i rodzicom, że gra na instrumencie to wspaniała przygoda, której celem jest nie tylko umiejętności gry, ale przede wszystkim rozwój osobisty jednostki, czy zacieśnienie więzów społecznych. Wspólne uczestnictwo w kulturze jest dla dzieci i ich rodziców ogromną stymulacją aby rozwijać się i być wzorem jednostki świadomej kulturowo. Do celów statutowych Fundacji  należą m. in:

  • Propagowanie kultury, muzyki, sztuk teatralnych i plastycznych w społeczeństwie i w społecznościach lokalnych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci małych.
  • Krzewienie kultury, muzyki, sztuk teatralnych i plastycznych wśród amatorów.
  • Promocja twórczości oraz inicjowanie przedsięwzięć artystycznych w kraju i poza jego granicami.

 

Fundacja Talentu Malucha Akademia Suzi
ul. Storczykowa 5 m. 18
04-567 Warszawa

KRS:0000491644
NIP: 952-212-82-12
REGON: 360271409


Sprawozdania
Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Talentu Malucha Akademia Suzi za rok 2013: Sprawozdanie_2013

Sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji Talentu Malucha Akademia Suzi za rok 2014: Sprawozdanie_2014

 

Ta strona używa technologii zwanej ciasteczkami w celach m. in. zbierania informacji o odwiedzinach na stronie. Ustawienia dotyczące ciasteczek możesz zmienić z poziomu przeglądarki internetowej. Więcej infromacji

Ta strona używa technologii zwanej ciasteczkami w celach m. in. zbierania informacji o odwiedzinach na stronie. Ustawienia dotyczące ciasteczek możesz zmienić z poziomu przeglądarki internetowej.

zamknij