Galaktyka talentów

Galaktyka talentów to projekt artystyczno-edukacyjny, stworzony z myślą o naszych najmłodszych pokoleniach. Będzie to wyśpiewana historia o pasjach i zainteresowaniach dzieci oraz o ich wielkich marzeniach o przyszłości.
Każdy z nas w dzieciństwie miał pewien pomysł na siebie. Marzyliśmy o tym, że zostaniemy lekarzami, kierowcami, aktorami, pilotami. Niektórym marzenia się spełniły. Niektórzy musieli niestety z nich zrezygnować i to z bardzo różnych przyczyn. Wśród nich są m.in.: brak środków finansowych, brak wsparcia i motywacji ze strony najbliższego otoczenia, brak odpowiednich wzorców i autorytetów, czyli ludzi za których śladem warto podążać.

Galaktyka Talentow

Płyta muzyczna

Projekt „Galaktyka talentów” zakłada wydanie płyty muzycznej z piosenkami , których tematyka związana jest z różnymi zawodami . Znajdą się na niej piosenki m.in. o pilocie, kierowcy, malarzu i kucharzu. Piosenki będą śpiewane przez dzieci, jednakże do udziału w projekcie i wspólnego muzykowania zapraszamy wybitne osobowości, które zawodowo są związane z tymi właśnie dyscyplinami. Osoby, które zaszczycą nas swoim udziałem w projekcie, zostaną jego Ambasadorami.
Piosenki na płycie, to nie wszystko – szykujemy również miłe niespodzianki! Będziemy o nich Państwa w odpowiednim momencie informować.

Część wpływów z sprzedaży płyty będzie przeznaczona na działalność Fundacji Talentu Malucha, która wesprze edukację muzyczną utalentowanych dzieci z biednych rodzin oraz zorganizuje warsztaty artystyczne na temat zawodów dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Galaktyka Talentow

Ta strona używa technologii zwanej ciasteczkami w celach m. in. zbierania informacji o odwiedzinach na stronie. Ustawienia dotyczące ciasteczek możesz zmienić z poziomu przeglądarki internetowej. Więcej infromacji

Ta strona używa technologii zwanej ciasteczkami w celach m. in. zbierania informacji o odwiedzinach na stronie. Ustawienia dotyczące ciasteczek możesz zmienić z poziomu przeglądarki internetowej.

zamknij